1+kk s výhledem na moře, prodej na splátky, 100m od pláže, Premiér Fort Beach

Sveti vlas, Bulharsko – ID 5125
od 600 €/měs. 90 000
Plocha 48 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/5
Moře 100 m
Číslo nabídky 5125
Možnost prodeje na splátky! Více info u maklera. Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 1+kk, celková plocha bytu je 44.69 m2, situován ve druhém podlaží z pěti pater, v nádherném komplexu Premiér Fort Beach, v Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a terasu. Z terasy je krásný výhled na moře. V komplexu nabízíme více nemovitosti na splátky. Fotografie interiéru je ilustrační. Premier Fort Aparthotel je lídrem v žebříčku hotelů a aparthotelů na bulharském pobřeží Černého moře: Výborná poloha – první linií s panoramatickým výhledem na moře. Nachází se ve městě Sveti Vlas, vedle letoviska Sluneční pobřeží a jachtového přístavu Marina Dinevi. Kombinace moře, lesa s turistickými stezkami a horami je další velkou výhodou. Spousta zeleně a dostatek prostoru pro hry a procházky – území je velké, uzavřené a hlídané. Vaše děti budou sportovat a bavit se, takže si můžete užít pohodu a klidný čas pro sebe; Tobogány a bazény pro děti i dospělé; Sporty a hřiště, volné kolektivní hry: vzdušný hokej, stolní fotbal a stolní tenis; Lahodné restaurace – bufet, a-la-carte, snack-bar, bar u bazénu;
Restaurace v Premier Fort – The Chefs a The Taste jsou na předních místech v žebříčku restaurací v letoviscích Slunečné pobřeží a Sveti Vlas; K dispozici je animační program a dětský klub; 24/7 recepční služba; Nejvyšší hygienické standardy ve všech prostorách hotelu; Nová, vysoce kvalitní konstrukce splňující všechny normy a předpisy EU.
Majitelé apartmánů v komplexu platí následující roční poplatky a daně:
Poplatek za údržbu a správu ve výši 17.40€/m2 ročně

Kolik budete splácet?

Mám zájem
Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
48 m2
Užitná plocha
42 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/5
Praha 7 - Holešovice
170 00

Po-Pá: 8.00-17.00