2+kk v projektu s možností na splátky, 600m od moře, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10226
od 2 800 €/měs. 75 900
Plocha 55 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 600 m
Číslo nabídky 10226
Představujeme Vaší pozornosti nový projekt krásných apartmánů v komplexu Emilia Romana Este na Slunečném pobřeží. Zahájení výstavby je naplánováno na leden 2024 a dokončení je naplánováno na leden 2026.
Konkrétní apartmán 2+kk o ploše 55,93m2 se nachází ve druhém podlaží ze šesti pater, dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa. Fotografie interiéru jsou pouze ilustrační! S nábytkem a vybavením pomůžeme za bezkonkurenční ceny!
Pozemek, na kterém se bude stavět Este by Emilia Romana, se nachází v bezprostřední blízkosti již realizovaných projektů - PARK,
BOUTIQUE a VERDE. Na pozemku 3850 m2 budou tři budovy sestávající ze
109 apartmánů.
Čtyři komplexy tvoří jedinou produktovou nabídku, svým majitelům a návštěvníkům nabízí projekt 4 tematické bazény, bohaté terénní úpravy, restaurace, podzemní a povrchové parkoviště, stanice pro elektromobily, chráněné území, sportovní centrum, saunu, fontánu a dětská hřiště.
Komplex sousedí s územím zabraným pod Park Ploshchadyu
Emilia Romana ESTE, PARK, BOUTIQUE a VERDE jsou jeho součástí,
budoucí areál Emilia Romana RESORT, který se nachází na společné
ploše více než 20 000 m2.
Všichni majitelé a návštěvníci Emilia Romana RESORT budou mít
možnost využití klubového systému mezi areály!
EMILIA ROMANA ESTE se nachází:
• 300 metrů od tenisové školy
• 300 metrů od supermarketu
• 200 metrů od autobusové zastávky
• 1 km do centra letoviska
• 600 metrů (10 min. pěšky) na pláž
V okruhu 400 m od areálu se nachází 4 parkové zóny a
mnoho atrakcí pro děti
ESTE je duchem regionu Emilia Romana, jménem šlechtického rodu, který zanechal významnou stopu v dějinách Evropy. Este je symbolem třídy, hojnosti a rozvoje.
Měřítko krásného, moderního, elegantního domu, v němž se snoubí zkušenosti, profesionalita a vášeň.
Top nabídka! Prodej přímo od developera bez provize od kupujícího.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.
Team MNM
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Kolik budete splácet?

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
55 m2
Užitná plocha
49.22 m2
Terasa
Ano
Bazén
4 bazény
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/5
Praha 7 - Holešovice
170 00

Po-Pá: 8.00-17.00